яндекс Захар Беркут #753

Welcome Quiet Storm Clan members. Stop in and say hello.
Post Reply
Juliantix
Posts: 21195
Joined: Sun Mar 28, 2021 9:45 pm

яндекс Захар Беркут #753

Post by Juliantix »

яндекс Захар Беркут #753

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутПодії відбуваються у 1241 році. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою доходить до Карпатських гір. Місцеві мисливці – брати Беркути потайки пробираються в табір, звільняють полонених і вбивають сина Бурунди. Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога.

Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). А далі увімкнулася гостросюжетні голлівудська уява: побільше кохання, небезпек, стронгменів у середньовічних обладунках і карпатських амазанок. Відгуки в цілому зі знаком «плюс», хоча вказувалися і деякі нюанси, які поставили глядачів у глухий кут. 19. 15 год відбудеться екскурсія виставкою «Світ Захара Беркута». Навряд чи варто пояснювати, хто такий Іван Франко й що таке повість «Захар Беркут». У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. - Було приємно працювати над святковими костюмами. Але спроба спростити сюжет для розуміння західного глядача і перетворити її на суміш тих самих "Спартанців" з "Престолами", а ще з "Вікінгами" вдалася не у всьому.

Алекс МакНіколл блискуче впорався зі своєю роллю, показуючи як майстерні бойові навички (швидше властиві ніндзя), так і яскраву акторську гру. Але Максим, рушійна сила нашого фільму, наносить попереджувальний удар по загарбникам та ранить монгольського воєначальника Бурунду у самісіньке його монгольське серце, вбиваючи у того єдиного сина. Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем’єрою цієї осені. Набіги Монгольської орди на слов'янські землі не припиняються. Фільм заснований на однойменній новелі Івана Франка. Про це повідомляє кореспондент сайту 032. У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв). Режисери Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн, Україна-США, 2019 рік.

Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. Додаткові сцени зВакарчуком відзняли на натурному майданчику студії FILM. Тому духу «300 спартанців: Розквіт імперії» (2013) тут ви не знайдете. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Головною рушійною ж силою фільму є син Захара Максим – спритний молодий мисливець, який закохується у дочку боярина Тугара Вовка.

Бекґраунд. В Україні давно говорили про створення видовищного історико-патріотичного екшена в дусі бойовика «300 спартанців». Невелика повість «Захар Беркут» українського класика Івана Франка, яку вчать у школі, непогано лягала своїм виразним і динамічним сюжетом у цей формат. Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). Але потім виникла ідея зробити фільм у копродукції із США. З цього моменту всі провідні ролі в картині були віддані західним акторам, а у Ахтема навіть з'явився американський співрежисер – Джон Вінн.

Релевантні слова: Захар Беркут фiльм онлайн 2020 дивитися Захар Беркут 2020 фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут дивитися Захар Беркут трейлер Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут фiльм и онлайн

Хіти: @pjaxefz115 #hqiha 2196 03SYR43P @wqsnzfnd122 #mtzqcudo 1700 O7529YD @pxdadcw724 #rvyjm 7224 U79H4ZBRWP @stmuxlqt30 #bhkhiflj 5923 YPNK9TMXGSO @vudqmhxh55 #bsxnf 5519 NV95RYOGZPPC @dtqbjvt338 #sbssa 8136 925JLFNZ8 @jsafxjoz890 #bgeexf 5534 F1NQBNP5MV.
Post Reply